Facebook Pixel

В першому матчі Євро 2024 Німеччина розгромила Шотландію – які матчі дивитися в суботу

В першому матчі Євро 2024 Німеччина розгромила Шотландію – 5:1. Фото: UEFA

Чемпіонат Європи з футболу 2024 стартував у п’ятницю, 14 червня, матчем в німецькому Мюнхені між збірними Німеччини та Шотландії (група А). Господарі турніру не виявили гостинності та наголову розбили шотландців – 5:1.

Голи забили німецькі гравці Вірц (10-та хвилина), Мусіала (19-та), Хаверц (45+1, з пенальті, після видалення Портеуса), Фюллькруг (68-ма), Джан (на 3-й хвилині додаткового часу). У шотландців відзначився Рюдігер автоголом на 87-й хвилині.

Матч можна переглянути в запису на MEGOGO

Які матчі Євро 2024 заплановані на суботу, 15 червня

• Група A. 16:00. Угорщина – Швейцарія (в Кельні)
  • Група B. 19:00. Іспанія – Хорватія (в Берліні)
  • Група B. 22:00 Італія – Албанія (в Дортмунді)

Розклад матчів збірної України на Євро-2024

• Перший матч збірної України на Євро-2024 має відбутись в понеділок, 17 червня. На стадіоні у Мюнхені українці зійдуться з румунами.
  • Матч у другому турі заплановано на п’ятницю, 21 червня, у Дюссельдорфі, противник – Словаччина.
  • Третій матч проти Бельгії у групі відбудеться 26 червня у Штутгарті.

Нагадуємо, до 1/8 фіналу Євро 2024 виходять команди, що посядуть перше та друге місця у групах, а також чотири збірних з найкращими балами на третіх місцях у групах.

Проголосувати за найкращих гравців української збірної можна у «Рейтингах»: за захисника, півзахисника, воротаря та нападника.