Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄБРР надасть кредит 10 мільйонів євро «Баришевській зерновій компанії»

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кредит українській агропромисловій компанії Grain Alliance AB (ТОВ «Баришівська зернова компанія») в розмірі 10 млн євро на сім років.

Кредитні кошти підуть на розширення обсягів зерносховищ і оновлення парку сільськогосподарської техніки, повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що нові зерносушарки з біогенераторами тепла дозволять додатково приймати 170 тис. тонн зерна в сезон.

Проєкт Grain Alliance співфінансується кредитом у розмірі 1,5 млн євро від Тайванського Фонду міжнародного співробітництва та розвитку і підтримується грантом до $ 374 тис. за програмою ЄБРР з передачі технологій пом'якшення кліматичних змін.

За рахунок грантових коштів компанія планує встановити дві теплогенеруючі установки на біомасі загальною потужністю 24 МВт. Вони будуть виробляти 43,2 тис. МВт*год на рік, що забезпечить скорочення річного обсягу викидів CO2 на 7,2 тис. тонн.

Grain Alliance була створена в 2009 році засновниками ТОВ «Харвест Мун Іст» (смт Баришівка Київської обл.) та BZK Grain Alliance (Швеція).

Земельний банк Grain Alliance в Україні перевищує 54 тис. га в Київській, Черкаській, Полтавській, Хмельницькій та Чернігівській областях. Компанія володіє шістьма елеваторами в Київській та Полтавській областях сумарною потужністю близько 260 тис. тонн одноразового зберігання і заводом з доопрацювання насіння потужністю 30 тис. тонн в рік.

Раніше повідомлялося, що Агрохолдинг «Кернел» Андрія Веревського в 2019 фінансовому році (липень 2018-го — червень 2019-го) скоротив свій земельний банк майже на 12,4 тис. гектар — до 529 тис. гектар.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 грудня, Кабмін затвердив проєкт листа компанії «Епіцентр К» про підтримку її запиту до Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Компанія попросила профінансувати купівлю зерносховища, сільгоспобладнання та зернових моторних вагонів на $225 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Усі відтінки сірого

партнерський матеріал