Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

ЄБРР підтримує Львів кредитом в 25 млн євро

ЄБРР надає Львову кредит в 25 млн євро. Він допоможе місту вирішити проблеми адаптації переселенців зі східних та південних регіонів України, які були вимушені покинути домівки через розв’язану росією війну в Україні.

Як пояснили в Європейському банку реконструкції та розвитку, США покриють половину ризику за цим кредитом.

Кредит ЄБРР забезпечить підтримку ліквідності міста та основних комунальних підприємств, у тому числі транспортного підприємства «Львівелектротранс», підприємства з будівництва та обслуговування доріг і управління дорожнім рухом «Львівавтодор», підприємства водопостачання і водовідведення «Львівводоканал», підприємства теплопостачання «Львівтеплоенерго» та підприємства з управління відходами «Зелене місто».

Ці кошти допоможуть компенсувати тимчасову втрату доходів і додаткові витрати, пов’язані з війною, та дозволять комунальним підприємствам продовжувати надання важливих для міста послуг.

Львів — сьоме за розміром містом в Україні та найбільше на заході країни, населення близько 1 млн.

В банку нагадали, що ЄБРР вже перевиконав свій початковий план на 2022 рік інвестувати 1 млрд євро в Україні. До кінця грудня сума допомоги перевищить 1,5 млрд євро. ЄБРР також планує інвестувати в Україні 3 млрд євро до кінця 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉