Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маленька, але освітлена: якими будуть головна новорічна ялинка України 2023 року та святкові локації в Києві

Якою буде ялинка

Якою буде ялинка

На Софійській площі столиці цьогоріч не буде традиційного різдвяного містечка. Якою буде головна новорічна ялинка та куди ще можна прийти по різдвяний настрій, The Page розповів Ігор Добруцький, директор компанії Folk Ukraine, яка останні 10 років займалася основними новорічними локаціями Києва.

Головна ялинка країни цього року буде втричі меншою за попередні. «Завжди в нас головна ялинка була 31 м, але ця буде 12 м. Вона буде в патріотичних кольорах, — говорить Добруцький. — Перший проєкт новорічної ялинки 2023 року розробили ще в січні 2022-го. Але багатьом він здався занадто урочистим для воєнного часу й недоречним. Тому вирішили змінити вигляд головного атрибута Нового року».

Такою мала бути новорічна ялинка на Софійській площі. Фото: Folk Ukraine

Такою мала бути новорічна ялинка на Софійській площі. Фото: Folk Ukraine

Макет тієї ялинки можна побачити перед будівлею Музею історії Києва. У музеї встановили різдвяний вертеп, що прикрашав торішню святкову локацію. Його можна подивитися до 8 січня за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, Музей історії міста Києва.

Макет новорічної ялинки — 2023 на Софійській площі. Фото: Folk Ukraine

Макет новорічної ялинки — 2023 на Софійській площі. Фото: Folk Ukraine

Уже знайшли генератор для головної ялинки на Софійській площі, повідомив Добруцький. Його надав нідерландський благодійний фонд DeLeeuwKyiv, який раніше передав Україні понад 130 безперебійників. «Вони прочитали в газетах, що наша ялинка не підсвічуватиметься, тож вирішили надати нам генератор», — поділився директор Folk Ukraine.

Добруцький заявив, що інші традиційні святкові локації на Контрактовій і Поштовій площах та біля Арки дружби не працюватимуть. Це пов’язано з додатковими ризиками, що можуть спричинити великі скупчення людей.

Новорічна локація на ВДНГ

Новорічне містечко облаштують на території експоцентру ВДНГ. Ковзанка, зимові атракціони та фудкорт уже запрацювали 3 грудня. Офіційне відкриття ялинки відбудеться 10 грудня.

Новорічна локація в OSOCOR Residence

На лівому березі столиці в OSOCOR Residence також планують відкрити ковзанку та фудкорт 10 грудня. Докладний план роботи локації в грудні організатори поки що не оприлюднили.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини