Facebook Pixel

Як Київ святкуватиме Різдво та Новий рік — 2023

Головна ялинка країни на Софійській площі цьогоріч живитиметься від генератора, а традиційний ярмарок біля неї не планується. Більшість традиційних різдвяних містечок столиці скасували передноворічні заходи у 2023 році. Які святкові локації в Києві працюватимуть у грудні, розповідає The Page.

Якою буде головна ялинка України у 2023 році

Мер міста Віталій Кличко повідомив, що новорічну ялинку на Софійській площі буде встановлено та прикрашено коштом меценатів, а не міського бюджету.

Головну ялинку прикрасять синіми та жовтими кулями, що використовувалися в минулі роки, та енергоощадними гірляндами. На верхівку встановлять герб України, а нижню частину закриють стендами з прапорами країн, що допомагають нам під час війни. Біля ялинки можна буде підзарядити телефони, проте фудкорти та розважальні заходи в цьому місці не плануються.

Наразі невідомо, чи буде встановлено новорічні ялинки в окремих районах Києва та чи працюватимуть традиційні новорічні локації: Контрактова площа, парк Тараса Шевченка та Арка Дружби. Як пояснили в КМДА, у кожному районі ці питання розв'язуватимуть на місці, але поки що вони перебувають на етапі обговорення.

«Зимова країна» на ВДНГ і OSOCOR Residence: де й коли в Києві відкриють різдвяні локації

Експоцентр ВДНГ запрошує на відкриття різдвяного містечка 10 грудня. Гендиректор Національного комплексу «Експоцентр України» Євген Мушкін наголошує, що цього року заходи проводяться під гаслом «Різдво не спинити». «Попри надскладну ситуацію в країні не відмовляємося від важливої місії — дарувати українцям позитив», — зауважив він.

«Зимова країна» на ВДНГ працюватиме з 10 грудня до 26 лютого. Щоб заощадити енерговитрати, ялинку та містечко прикрасять led-гірляндами. Ковзанка живитиметься від генератора. На фудкорті можна буде погрітися біля бочок із вогнищем, замовити страви та напої, більшість яких готується на вогні.

Перечекати небезпеку під час повітряної тривоги адміністрація ВДНГ пропонує в облаштованих укриттях павільйонів №1, 5 і 13. Також можна використати найближче сховище — станцію метро «Виставковий центр».

В OSOCOR Residence на лівому березі 10 — 11 грудня планується відкриття різдвяного містечка в англійському стилі. Також працюватиме ковзанка та різдвяний фудкорт із напоями та їжею, що готується на грилі або без теплової обробки. Як пояснили The Page в OSOCOR Residence, містечко живитиметься від генератора. Повну програму організатори ще не оприлюдгили, бо зараз складно планувати. Але очікується, що містечко працюватиме весь грудень.

Де в Києві відмовилися від святкувань Нового року та Різдва у 2023 році

Багато локацій, що зазвичай влаштовували святкові заходи під час новорічних канікул, цього року відмовилися від святкувань.

Новорічні локації — 2023 у парку «Київська Русь»

У парку «Київська Русь» повідомили, що під час воєнного стану нічого не проводять. В адміністрації парку «Феофанія» сказали, що поки що взагалі не розглядали питання святкових заходів напередодні Нового року. Але для відвідувачів парк відкритий за своїм звичайним розкладом.

Новорічні локації — 2023 на арт-заводі «Платформа»

Арт-завод «Платформа» також не планує проводити святкові заходи.

Новорічні локації — 2023 у Roshen Winter Village

Ковзанка Winter Village біля фірмового магазину Roshen цього року не працюватиме, сама локація зачинена на невизначений строк. Про це повідомили в контакт-центрі Roshen.

Що відомо про новорічні святкування у 2023 році на інших локаціях Києва

Деякі представники бізнесу, як і районні адміністрації Києва, тільки обговорюють можливість проведення святкових заходів і не готові анонсувати свої плани. Невизначенність нових умов і дефіцит енергопостачання стає на заваді.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉