Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Створення Roshen Winter Village обійшлося компанії в 170 мільйонів гривень

Фото: пресслужба Roshen

Фото: пресслужба Roshen

Кондитерська корпорація Roshen, яка належить експрезиденту Петру Порошенку, вклала в зимовий ярмарок і каток Roshen Winter Village, які відкриє 30 листопада, понад 170 млн грн, повідомили в пресслужбі компанії.

Також там зазначили, що Roshen Winter Village вперше відкриється на території Київської кондитерської фабрики компанії, а саме в новому парку, створеному в рамках проєкту Roshen Plaza. Там буде розташуватися зимовий ярмарок, каток, площа якого складе майже 2 тис. кв. метрів, а також міський стріт-фуд зі святковою ялинкою.

У пресслужбі додали, що відкриття ковзанки не націлене на отримання прибутку, тому що гроші, отримані від продажу квитків, витрати не покривають.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відкриття ковзанки і запалення Новорічної ялинки заплановано на 7 грудня.

Проєкт парку з фонтаном і катком розробило французьке ландшафтне бюро InSitu, уточнили агентству «Інтерфакс-Україна» в Roshen.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Кондитерська корпорація входить у тридцятку найбільших виробників кондитерських виробів у світі і працює в 30 країнах. Корпорацію заснував колишній президент України Петро Порошенко. Перший магазин відкрився у 2009 році в Києві.

Наразі Roshen включає в себе Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод, бісквітний комплекс в Борисполі Київської області, Клайпедську кондитерську фабрику в Литві і фабрики Bonbonetti Choco в Угорщині.

У 2015 році виручка компанії склала $500 млн.

Коментарі

Всі новини