Facebook Pixel

В Україні з'явилися благодійні пенсії: що це таке

З 14 березня 2023 року громадяни України отримали можливість вносити добровільні пенсійні внески. Зробити це можна на вебпорталі Пенсійного фонду України (ПФУ).

Про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

Quote«Тепер усі охочі віком від 16 років можуть сплатити пенсійні внески за себе або на користь іншої людини в зручний спосіб – без відвідування державних і банківських установ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що робити добровільні внески в межах загальнообов'язкового державного пенсійного страхування можна через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ. Для добровільної сплати внесків потрібно підписати договір із Пенсійним фондом онлайн.

Quote«Ощадбанк за технічної підтримки системи Portmone реалізував можливість сплати добровільних внесків за такими договорами картками платіжних систем Visa, Mastercard і «Простір». Сплачені кошти надходять на окремий рахунок ПФУ, відкритий в Ощадбанку», — пояснили у фінустанові.

Так, кожен громадянин, який проживає в Україні чи за кордоном, може робити благодійну пожертву на будь-яку суму у ПФУ, щоб, наприклад, допомогти збільшити розмір пенсійних виплат для:

  • батьків;
  • бабусь;
  • дідусів;
  • будь-якої людини.
Подякувати 🎉