Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Тепер і в застосунку: як отримати витяг про місце проживання в «Дії» — інструкція

Як отримати витяг про місце проживання у Дії – покрокова  інструкція. Фото: armyinform.com.ua

Як отримати витяг про місце проживання у Дії – покрокова інструкція. Фото: armyinform.com.ua

Від четверга, 17 листопада, українці мають змогу згенерувати витяг про місце проживання не лише на порталі «Дія», а й в застосунку. Як наголошують в Мінцифри, цей документ є одним з найпопулярніших в Україні, його вимагають при отриманні кожної четвертої держпослуги.

Як отримати витяг про місце проживання в застосунку «Дія»

  • Перш за все, користувачеві необхідно оновити «Дію» у смартфоні та у розділі «Послуги» клікнути на «Довідки та витяги»;
  • Далі необхідно обрати «Витяг про місце проживання» та натиснути «Замовити витяг»;
  • Заявка опрацьовуватиметься протягом кількох хвилин. За умови, що інформація про замовника присутня у реєстрі, завантажити pdf-документ можна буде протягом 24 годин.

«Все, електронний документ завжди з вами у кишені. Жодних роздруківок, сканів та паперів. Цифровізація триває», — підкреслили у міністерстві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Аналогічну послугу можна з червня оформити на порталі «Дія». Також є опція отримання витягу в органі реєстрації за адресою або у ЦНАПі.

В Держприкордонслужбі наголошують, що витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однакову юридичну силу.

Контекст. Раніше цього місяця в Мінцифри пообіцяли появу у застосунку «Дія» дипломів про освіту та шкільних атестатів. Від жовтня в «Дії» також запустили продаж військових облігацій.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини