Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Данілов відповів Медведєву на ядерні погрози: «Це буде суїцид рф»

Ядерні погрози росії: Данілов відповів Медведєву. Фото: pravda.com

Ядерні погрози росії: Данілов відповів Медведєву. Фото: pravda.com

У разі застосування росією ядерної зброї проти України москва вчинить акт суїциду. У такий спосіб секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов відповів на чергові ядерні погрози рф.

Він наголосив, що всі окуповані росією території буде повернуто. І це стосується не лише України, але й Грузії, Молдови, Японії та інших країн.

Також Данілов упевнений, що росії доведеться повністю відмовитися від своєї ядерної зброї в майбутньому. І лише після цього Україна та світ будуть у безпеці.

«Медведєву пам’ятка. Роздрукувати, повторювати вголос принаймні тричі на добу, зранку, в обід і ввечері, після та перед вживанням традиційних 100 (але, найімовірніше, більше) грамів міцного алкоголю:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  1. Росія остаточно й безповоротно програє.
  2. Кремлівський режим сам, добровільно запустив процес розпаду недоімперії та фейк-федерації.
  3. Усі території, окуповані московією, буде повернуто, і це стосується не лише України, але й Грузії, Молдови, Японії та інших країн і народів. Білорусь буде вільною, зокрема й від російських окупантів, країною.
  4. Погроза та застосування ядерної зброї рф – це акт суїциду. Росія остаточно перетвориться на ворога номер один для всього світу. Дітей і дружин на Марсі не сховаєте, а їм навряд чи хочеться з палаців на Рубльовці, Сардинії та інших дубаїв – «прямо в рай».
  5. Повна денуклеаризація – кінцева мета демонтажу рф. Цей останній гнилий зуб має й буде вирваний із пащі оскаженілої істоти. І тільки це є гарантією безпеки для світу та України», — написав Данілов у Facebook.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини