Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Медведєв заявив, що деокупація Україною своїх земель призведе до розпаду рф. Говорить, треба ядерка

Медведєв хоче застосувати ядерну зброю проти України. Фото: focus.ua

Медведєв хоче застосувати ядерну зброю проти України. Фото: focus.ua

Деокупація Україною своїх територій від російських загарбників розцінюється росією як привід для застосування ядерної зброї. Про це свідчить остання заява заступника голови Ради безпеки рф Дмитра Медведєва.

Так, у своєму Telegram Медведєв написав, що деокупація Україною своїх територій загрожує існуванню росії. Водночас він визнав, що це може спричинити розпад рф.

Quote«Відома теза західних країн: «Росії не можна дозволити перемогти у війні». Що вона означає насправді? Простежте просту формальну логіку. Якщо перемагає не росія, то, мабуть, Україна. Мету України у війні названо київським режимом: повернення всіх територій, що раніше належали їй. Тобто відторгнення їх від росії. Це загроза існуванню нашої держави та розпад нинішньої росії. Отже, це прямий привід для застосування п. 19 Основ державної політики російської федерації в галузі ядерного стримування», — вважає Медвєдєв.

Контекст. Європа та США попередили росію, що в разі застосування проти України ядерної зброї вони відреагують, і це буде дуже жорстка відповідь.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини