Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

WOG повернув собі арештоване Альфа-Банком майно на півмільярда гривень

Північно-західний апеляційний госпсуд зняв арешт з рухомого і нерухомого майна «Вест Ойл Груп» (WOG), яке було заарештовано за позовом Альфа-Банку. Про це говориться у постанові апеляційного суду.

Суд розглянув питання забезпечення позову і вирішив, що оціночна вартість арештованого майна у 518 млн грн перевищує суму позовних вимог, «а тому заходи не можна вважати співмірними до заявлених позивачем вимог». Також судді зазначили, що негативні фінансові результати, кредити та заборгованість відповідача — не підстава для забезпечення позову.

  • Контекст

У квітні Госпсуд Волинської області за позовом банку постановив стягнути з компаній «Вест Ойл Груп», «ВОГ Трейдинг», «ВОГ Рітейл», «ВОГ Ритейл» $7,8 млн і 76,8 млн грн заборгованості за кредитом. Заяву про забезпечення позову Альфа-Банк аргументував «значною заборгованістю» відповідачів перед банками, а також тим, що вони «перебувають у важкому фінансовому стані».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатковими доказами неможливості виконання компаніями грошових зобов’язань перед іншими банками є їхнє звернення щодо реструктуризаціï заборгованості та відсутність грошей у відповідачів обсягом, що необхідний для виконання зобов’язань перед банком.

Коментарі

Всі новини