Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це не буде сюрпризом: генерал оцінив можливість вступу білорусі у війну проти України

Вступ білорусі у війну в Україні малоймовірний. Фото: umoloda.kyiv.ua

Вступ білорусі у війну в Україні малоймовірний. Фото: umoloda.kyiv.ua

Наразі вступ білорусі у війну проти України є малоймовірним. Відповідну заяву зробив колишній командувач армії США у Європі генерал Бен Ходжес.

За його словами, самопроголошений президент білорусі Олександр Лукашенко розуміє, що він не зможе воювати з Україною, тому й не наважиться на вступ у війну.

Ходжес наголошує, що білоруські військові набагато гірше підготовлені, ніж російські. І якщо українські сили так успішно боролися з російськими окупантами, то з білорусами розберуться дуже швидко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас генерал допускає, що росія знову спробує атакувати Україну з території білорусі й кине на це мобілізованих росіян. Тобто навіть якщо нова загроза й буде, то вона буде несерйозною.

Quote«Я вірю, що він (Лукашенко — The Page) знає: якщо він пошле свої війська на війну з Україною, то всередині самої білорусі почнеться повстання. Я не думаю, що білоруси мають хоча б якесь бажання битися з Україною», — наголосив Бен Ходжес.

Однак із білорусі по Україні й надалі випускатимуть ракети та дрони, упевнений генерал.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«За ситуацією стежить не лише українська розвідка, але й американська та британська. Якщо вони почнуть стягувати сили, це не буде сюрпризом. Я вважаю напад дуже малоймовірним», — резюмував Ходжес.

Контекст. Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська впевнена, що з-поміж білоруських військових немає антиукраїнських настроїв, а напад на Україну вона вважає малоймовірним.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини