Facebook Pixel

Крістіна Дорош очолила VISA в регіоні CISSEE

Компанія Visa призначила Крістіну Дорош очільницею регіонального підрозділу, до якого входить Україна і ще 16 країн.

Дорош відповідатиме за операційну діяльність та визначатиме стратегію Visa у Південно-Східній Європі, Центральній Азії, країнах Кавказу, Україні та Молдові.

Що відомо про Крістіну Дорош

У провідних фінансових установах має понад 20 років досвіду роботи.

До команди Visa вона приєдналася 2016 року і очолила регіональний підрозділ продуктів, що відповідає за ключові карткові продукти Visa (дебетові, кредитні та преміальні), розробку платформ лояльності, цифрові рішення та push-платежі.

У 2019-2021 роках вона обіймала посаду регіональної менеджерки Visa в Грузії та Вірменії, а після цього очолила бізнес компанії у Центральній Азії та Азербайджані.

Крістіна Дорош змінила на посаді Віру Платонову, яка обійняла нову посаду Chief Revenue Officer for Money Movement Solutions на глобальному рівні та керуватиме регіональними відділами продажів і розробки рішень для Visa Direct, транскордонних рішень (VXBS) і B2B Connect. Нова посада передбачає релокацію до Північної Америки.

Президент Visa в регіоні Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки Ендрю Торре зауважив, що Крістіна очолить регіон, що включає Україну, Грузію, країни СНД та Південно-Східну Європу, оскільки має великий досвід у фінансовій сфері, включаючи дев'ять років роботи у Visa.

Quote«Крістіна як досвідчена лідерка допоможе прискорювати процес інновацій у сфері платежів, сприятиме зростанню ринку та розвитку партнерств з державними та приватними компаніями в цей період широких можливостей та прогресу», – додав він.

Своєю чергою Крістіна Дорош зауважила, що вона бере на себе більше відповідальності за бізнес-операції Visa і прагне ще тісніше співпрацювати з клієнтами та партнерами, щоб пропонувати нові інноваційні способи платежів, щоб забезпечити швидкий, безпечний та легкий обіг грошей через мережу Visa.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉