Facebook Pixel
IT

З Києва до Нової Зеландії: куди може привести новий сервіс Google — Floom

Американська корпорація Google створила сайт, де можна подивитися й запустити експериментальні роботи віртуальної та доповненої реальності. Один із проєктів — Floom, з допомогою якого можна подивитися «крізь планету».

Як працює сервіс Floom. Фото: PG

Як працює сервіс Floom. Фото: PG

Як працює сервіс Floom. Фото: PG

Як працює сервіс Floom. Фото: PG

Як працює сервіс Floom. Фото: PG

Як працює сервіс Floom. Фото: PG

Як працює сервіс Floom. Фото: PG Thumb Як працює сервіс Floom. Фото: PG Thumb Як працює сервіс Floom. Фото: PG Thumb

Завдяки застосунку на екрані можна побачити інший кінець планети. Увімкнувши його, потрібно навести камеру смартфона на підлогу або на землю. Потім Floom «свердлить» отвір у планеті й показує картинку з висоти пташиного польоту на екрані смартфона, тобто дає змогу «побачити», що у вас під ногами з іншого боку Землі.

Google опублікувала відео на своєму YouТube-каналі, де зазначається, що компанія пропонує розробникам ділитися своїми роботами для WebXR – так званої «розширеної реальності», яка зараз працює лише в браузері Chrome на Android. Компанія також створила ще три проєкти: Sodar, який у режимі реального часу покаже двометрову «зону безпеки від COVID» навколо вас; Measure Up, який через браузер виміряє розміри, площу та об’єми різних речей у реальному світі, та Picturescape, який допоможе проєктувати навколо вас відзняті фото і створювати віртуальну медіатеку. Однак останній проєкт поки що розробляється.

Контекст. Раніше американська корпорація Apple придбала стартап NextVR із Каліфорнії, який допомагає проводити трансляції у віртуальній реальності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉