Facebook Pixel

Грошову допомогу у 2024 році втратять понад два мільйони ВПО: названо дату

Кількість внутрішньо переміщених осіб, які одержують грошову допомогу, різко скоротиться наступного року. Стало відомо, що виплати заберуть більш ніж у 2 мільйонів ВПО.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець повідомив про неприємні зміни, які очікують на переселенців у 2024 році. Фінансову допомогу держави втратять мільйони громадян, які були змушені залишити рідні місця.

Quote«Згідно із змінами до законодавства, з 1 лютого грошову допомогу отримуватимуть понад 170 тисяч ВПО! Зараз її отримують 2,6 млн ВПО з офіційно зареєстрованих понад 4,9 млн осіб! Як омбудсман України я не згоден зі змінами та озвучив цю проблематику на слуханнях у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів», — зазначив чиновник на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Лубинець погоджується з тим, що українці, які проживають за кордоном, не повинні в Україні отримувати грошову допомогу на проживання як ВПО, тому що їм виплачують допомогу держави, які їх прийняли.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉