Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Військовослужбовці з острова Зміїний живі й перебувають у полоні — ВМС ЗСУ

Військовослужбовці з о. Зміїний живі й перебувають у полоні. Фото: uk.wikipedia.org

Військовослужбовці з о. Зміїний живі й перебувають у полоні. Фото: uk.wikipedia.org

Українські військовослужбовці з острова Зміїний живі й перебувають у полоні. Про це повідомляє Командування Військово-Морських сил Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Щодо морських піхотинців і прикордонників, яких узяли в полон російські окупанти на острові Зміїний. Ми дуже раді дізнатися про те, що наші побратими живі й із ними все добре», — йдеться в повідомленні.

У ЗСУ зазначають, що російська пропаганда намагається розкрутити «новину» про те, що влада України начебто «забула» своїх підлеглих і «поховала» їх.

Quote«Водночас морпіхи двічі сміливо відбили напад російських окупантів. Однак через брак БК вони не змогли продовжити захист острову», — додають у ЗСУ.

Заразом, як зазначається, окупанти «забули» повідомити про те, що вони повністю розтрощили інфраструктуру острова: маяк, вежі, антени тощо. Відповідно зв'язок зі Зміїним було перервано. Багаторазові спроби зв’язатися з особовим складом і дізнатися про його долю були марними. А постійні обстріли з боку бойових кораблів та авіації РФ не дали змогу доправити підмогу морським піхотинцям.

Також повідомляється, що 26 лютого, отримавши інформацію про те, що на о. Зміїний з-поміж наших захисників можуть бути загиблі й поранені, до острова для виконання гуманітарної місії та допомоги постраждалим було направлено цивільне судно МПРС «Сапфір». Разом з екіпажем погодилися вийти святі отці Василь Вирозуб, Олександр Чоков та їхні помічники. Але їх незаконно захопили росіяни. Незаконне захоплення цивільного судна — не комбатанта, що не здійснювало жодного воєнного завдання, є порушенням правил і звичаїв війни, міжнародного гуманітарного права.

Quote«Підсумовуючи сказане, хочемо додати: ворог укотре продемонстрував свою сутність і знов довів, що віри та правди в його діях і словах немає. А на своїх побратимів ми чекаємо з нетерпінням і всією душею», — підкреслюється в повідомленні.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини