Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Або в потрібному напрямку, або як російський військовий корабель». Перший раунд перемовин з РФ

Переговори між Україною та Росією. Фото: Андрій Марієнко / УНІАН

Переговори між Україною та Росією. Фото: Андрій Марієнко / УНІАН

Українська делегація прибула до українсько-білоруського кордону для участі в переговорах із представниками країни-агресора Російської Федерації. Про це повідомляє Верховна Рада.

До складу делегації увійшли: голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, міністр оборони України Олексій Резніков, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі Андрій Костін, народний депутат Рустем Умєров і заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький.

Головне питання переговорів — негайне припинення вогню та відведення військ із території України.

Quote«Хотіли ще взяти Мотовиловця, але побоялися, що окупанти вже чули про нього і можуть кваліфікувати участь як застосування ядерної зброї», — пожартував нардеп Ярослав Железняк.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що «переговори підуть або в потрібному Україні напрямку, або як російський військовий корабель».

ОНОВЛЕНО:

18:19, 28 лютого

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив за підсумками переговорів української та російської делегацій, що сторони їдуть у столиці для консультацій.

Quote«Сторони визначили низку пріоритетних тем, щодо яких намітилися певні рішення. Щоб ці рішення отримали якісь можливості імплементації в логістичні рішення, сторони їдуть для консультацій до своїх столиць. Сторони обговорили можливість проведення найближчим часом другого раунду переговорів, на яких ці теми матимуть конкретну практику розвитку», — заявив Подоляк.

Найближчим часом очікується проведення другого раунду переговорів. Представник сторони агресора заявив, що «наступний раунд переговорів пройде на польсько-білоруському кордоні».

Контекст. Російська делегація прибула до білоруського Гомеля 27 лютого вранці, а пізніше заявила, що Україна начебто саботувала погоджені переговори.

Київ заявив, що обговорював можливість переговорів, доки Росія не висунула вимогу українській армії скласти зброю. До того ж українська сторона проти зустрічі на території Білорусі.

Втім, після переговорів Володимира Зеленського з Олександром Лукашенком білоруська та російська сторони заявили, що переговори Київ підтвердив, але пройдуть вони на кордоні Білорусі та України.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини