Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські банки відключають від системи SWIFT, а резервні $650 млрд ЦБ Росії заморожують

ЄС відключить російські банки від системи SWIFT, а резерви ЦБ та активи бізнесменів з РФ заморозять. Фото: Reuters

ЄС відключить російські банки від системи SWIFT, а резерви ЦБ та активи бізнесменів з РФ заморозять. Фото: Reuters

Через вторгнення Росії в Україну Європейський Союз заморозить активи Центробанку РФ та російських бізнесменів.

Про це заявила голова Єврокомісії Урсрсула фон дер Ляєн у Tвіттері.

Quote«Ми зобов’язуємось забезпечити, щоб російські банки були вилучені зі SWIFT. Це зупинить їх роботу в усьому світі та фактично заблокує російський експорт та імпорт», — написала Урсула фон дер Ляєн.

В офіційному пресрелізі Єврокомісії також підтвердили, що найближчим часом будуть запроваджені обмежувальні заходи, які не дозволять Центральному банку Росії використовувати свої міжнародні резерви для зменшення впливу міжнародних санкцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Активи ЦБ РФ на сьогодні становлять $643 млрд. Усі вони будуть заморожені.

Також лідери Єврокомісії, Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії, Канади і США засудили війну Росії проти України та заявили про готовність застосувати додаткові обмеження проти Росії, у тому числі відключити її банки від SWIFT.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Напередодні країни Євросоюзу, США, Канада та Британія домовилися відключити від міжнародної банківської системи SWIFT російські банки, які потрапили під санкції через вторгнення Росії в Україну.

Quote«Це забезпечить відключення цих банків від міжнародної фінансової системи та завдасть шкоди їхній здатності працювати у глобальному масштабі», — йдеться у спільній заяві Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, Канади та США.

«Ми засуджуємо війну, яку Путін усвідомлено веде проти народу України. Ми закликатимемо Росію до відповіді і колективно досягнемо, щоб ця війна стала для Путіна стратегічним провалом», — сказано в документі.

За необхідності інші банки з Росії також будуть відключені від SWIFT, уточнив офіційний представник німецького уряду Штеффен Хебештрайт.

«Усі російські банки, які вже потрапили під санкції міжнародного співтовариства, а за потреби й інші російські банки будуть виключені з міжнародної платіжної системи SWIFT. Таким чином, ці інститути мають бути відрізані від міжнародних фінансових потоків, що обмежить їхню глобальну діяльність», — заявив Хебештрайт.

У компанії SWIFT заявили, що готові запровадити обмеження для російських банків після отримання від європейської влади детальної інформації.

У Євросоюзі також обіцяють найближчим часом ввести третій пакет економічних санкцій.

Коментарі

Всі новини