Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 22 липня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 22 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 22 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

У п’ятницю, 22 липня, розпочалася сто сорок дев’ята доба російсько-української війни. Збройні сили України й надалі безжально знищують військову техніку та склади з боєприпасами ворога. З огляду на численні втрати особового складу все більше російських солдатів відмовляються від участі в боях, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Істотних змін не зафіксовано. Білорусь продовжила бойову готовність своєї армії до кінця поточного місяця.

Сіверський напрямок

Противник продовжує обстріли підрозділів ЗСУ та цивільної інфраструктури поблизу населених пунктів Кам’янська Слобода та Миколаївка (Чернігівщина), а також Волфине і Павлівка (Сумщина).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Російську окупанти накрили з артилерії райони населених пунктів Мосьпанове, Руські Тишки, Дементіївка, Золочів, Стара Гнилиця, Рідне, Ртищівка, Пушкарне, Велика Бабка, Петрівка, Слатине та Леб’яже.

Слов’янський напрямок

Ворог гатив з артилерії поблизу Дібровного, Чепеля, Адамівки, Карнаухівки, Микільського, Курульки, Хрестища та Мазанівки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Армія рф зосередилася на Краматорському та Бахмутському напрямках. Ворожі сили без упину обстрілюють позиції українських захисників по лінії зіткнення, щоб не дати ЗСУ можливості перекинути резерви на інші фронти.

Краматорський напрямок

Загарбники били з танків, артилерії та систем залпового вогню неподалік Донецького, Серебрянки, Верхньокам’янського, Спірного та Івано-Дар’ївки. Біля останньої зафіксовано авіаційний удар. Ворог веде штурмові дії в напрямку Верхньокам’янка — Верхньокам’янське.

Бахмутський напрямок

Агресор обстріляв підрозділи ЗСУ поблизу населених пунктів Берестове, Бахмут, Костянтинівка, Білогорівка, Покровське, Кодема, Весела Долина, Нью-Йорк, Яковлівка, Васюківка, Кліщіївка та територію Вуглегірської ТЕС. Зафіксовано авіаудар біля Стряпівки. Спроба штурмових дій у напрямку Доломітне – Новолуганське та Стряпівка – Соледар успіху не мала — зазнавши втрат окупанти були змушені відступити. Росіяни не припиняють штурмові дії в напрямку Вуглегірської ТЕС і поблизу Покровського.

Авдіївський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Ворожі підрозділи завдали вогневого ураження по районах населених пунктів Піски, Авдіївка, Новомихайлівка, Пречистівка, Залізничне, Павлівка, Времівка, Новоандріївка, Шевченко, Тернувате, Володимирівка, Новояковлівка, Малі Щербаки, Кам’янське та Полтавка. Росіяни завдали авіаудару біля Пречистівки.

Південнобузький напрямок

Агресор обороняє раніше захоплені позиції, намагається не допустити подальшого просування ЗСУ. Гатив з артилерії по районах населених пунктів Іванівка, Токареве, Трудолюбівка, Партизанське, Кобзарці, Посад-Покровське, Андріївка, Степова Долина, Таврійське, Оленівка, Шевченкове, Прибузьке, Лимани, Киселівка, Новомиколаївка, Велике Артакове, Миколаїв і Тетянівка. Ворог безрезультатно намагався вести штурмові дії в напрямку Мала Сейдеминуха – Андріївка та Давидів Брід – Білогірка, був змушений відійти.

Коментарі

Всі новини