Facebook Pixel

ЗСУ «демілітаризували» шість складів і командний пункт ворога на Херсонщині – ОК «Південь»

Українські захисники продовжують успішно знищувати склади боєприпасів, логістичні мережі та вузли управління й контролю росіян. За добу, за даними оперативного командування «Південь», ЗСУ ліквідували на південному напрямку понад сотню загарбників і приблизно 20 одиниць військової техніки.

Quote«Підтверджено знищення командного та командно-спостережного пунктів, ще шести складів із боєприпасами в Херсонському, Бериславському та Каховському районах», — йдеться у вечірньому зведенні.

Бойові втрати російської армії на південному напрямку за добу:

  • особового складу – 111 осіб;
  • гаубиця «Мста-Б» — 1;
  • самохідні артилерійсько-мінометні установки «Нона-С» — 2;
  • БПЛА «Елерон» — 1;
  • броньована та інша автомобільна техніка — 13.

Загалом ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ на півдні виконали понад 200 вогневих завдань.

В ОК «Південь» поінформували, що російські окупанти скоротили своє корабельно-катерне угруповання в Чорному морі до двох ракетних і одного великого десантного корабля.

Контекст. У США розвінчали неправдиві заяви російського Міноборони про начебто знищення кількох одиниць реактивних систем залпового вогню HIMARS, які Вашингтон передав Україні.

Подякувати 🎉