Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відключення світла в Україні 23 січня 2023 року: графіки та перелік міст

Відключення світла в Україні 23 січня 2023 року: графіки та перелік міст. Фото: РБК

Відключення світла в Україні 23 січня 2023 року: графіки та перелік міст. Фото: РБК

Російське військо масованими ракетними ударами та атаками дронів завдало значних пошкоджень енергоінфраструктурі нашої країни. Дефіцит в енергосистемі України залишається значним, тому 23 січня в Києві діятимуть обмеження — 948 МВт удень і 608 МВт уночі, повідомив генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

Сьогодні в багатьох регіонах України діють графіки відключень електроенергії.

Відключення світла у Києві і Київській області 23 січня

У Києві та Київській області тих обсягів електроенергії, які їм виділило «Укренерго», вистачить для дотримання планових графіків стабілізаційних відключень.

Зазначається, що потреби Києва забезпечуються лише на дві третини.

Quote«Обмеження дадуть змогу забезпечити 65% потреби в електроенергії в пікові години. Тобто місто залишиться в графіках», — сказав Коваленко.

Відключення світла в Одеській області 23 січня

На Одещині зранку 23 січня діятимуть екстрені відключення електроенергії. Наразі в області використовують графіки стабілізаційних відключень.

Відключення світла в Дніпропетровській області 23 січня

На Дніпропетровщині також діють графіки стабілізаційних відключень. Перевірити інформацію про поточні та заплановані відключення можна тут.

Відключення світла в Полтавській області 23 січня

У Полтавській області за можливості використовуватимуть лише одну чергу відключення.

Quote«На 23 січня НЕК «Укренерго» надало ліміт потужності в Полтавській області: з 00:00 до 7:00 — 377 МВт і з 7:00 до 24:00 — 434 МВт. Для порівняння: 23 січня 2022 року максимальна потужність становила 812 МВт», – повідомляють у компанії.

Відключення світла в Запорізькій області 23 січня

Трохи краща ситуація в Запорізькій області. Стабілізаційні відключення діятимуть лише до 20.00. Опісля, якщо не буде обстрілів, відключень не буде.

Quote«За графіком погодинні відключення для кожної із черг триватимуть по 4 години з можливою невеликою затримкою на доїзд фахівців ПАТ «Запоріжжяобленерго» до обладнання. Можлива затримка в разі оголошення повітряної тривоги», – зазначають у компанії.

Нагадаємо, що в «Укренерго» зменшили ліміти споживання для областей через значний дефіцит потужності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини