Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дефіцит генерації в енергосистемі величезний: низка українських ТЕС не працює

Дефіцит генерації в енергосистемі величезний: низка українських ТЕС не працює. Фото: Еспресо

Дефіцит генерації в енергосистемі величезний: низка українських ТЕС не працює. Фото: Еспресо

На сьогодні, 16 січня 2023 року, через серйозні пошкодження частина ТЕС не працює, енергодефіцит величезний, скільки триватиме ремонт — невідомо, повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

Quote«Дефіцит генерації в енергосистемі після атаки величезний. Низка ТЕС не працює через серйозні пошкодження. Прогнозувати строки відновлення поки що зарано. Як довго триватимуть ремонти — поки невідомо», — йдеться в повідомленні.

Він також зазначив, що в "Укренерго« були змушені значно обмежити обсяги споживання по всій Україні, у Києві зокрема.

Quote«Руйнування є значними. Усі енергетики працюють над відновленням, але нам потрібно бути готовими до того, що відключення можуть бути тривалими», — пише Коваленко.

Він пояснив, що оператори систем розподілу мають дотримуватися цих обмежень, щоб не погіршити стан системи, але критична інфраструктура має бути заживлена, тому застосовуються аварійні відключення.

Нагадаємо, що під час масованого обстрілу 14 січня окупанти атакували дві теплоелектростанції ДТЕК Енерго, які вже неодноразово зазнавали ворожих ударів. Унаслідок обстрілів було пошкоджено обладнання, одна з ТЕС припинила виробництво електроенергії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини