Facebook Pixel

Контрольований вибух в Абу-Дабі потрапив в Книгу рекордів Гіннеса

Фото: скріншот

Фото: скріншот

У місті Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), підірвали відразу чотири хмарочоса. Операція проведена в рамках реалізації проєкту реконструкції території порту Mina Zayed. Будинки обрушилися за 10 секунд.

Про це повідомило видання KhaleejTimes.

Руйнування комплексу недобудованих будівель, максимальна висота яких становила 144 поверху, потрапило до Книги рекордів Гіннеса як найбільш безпечний контрольований вибух в світі.

Telegram Logo

Відкритий в 1972 році, Mina Zayed був головним портом в Абу-Дабі більше 40 років. Зараз його територія реконструюється в рамках комплексного плану з відродження знакових пам'яток і традиційних ринків столиці.

Цей масштабний проєкт, що охоплює понад три мільйони квадратних метрів території, покликаний стимулювати торговельні та інвестиційні операції в Абу-Дабі при збереженні ідентичності та спадщини нації.

Додатково. Для зимового відпочинку хорошим варіантом зазвичай є гірськолижні курорти, однак через пандемію COVID-19 для українців залишаються закритими країни Євросоюзу. Але якщо ви не любите лижі і хочете потрапити в літо, можна, незважаючи на коронавірус, відправитися в Єгипет, ОАЕ, Танзанію, Домінікану або на Мальдіви. The Page розбиралася, куди і за якою ціною можна поїхати взимку 2021 року.

Коментарі

Всі новини