Facebook Pixel

Велика Британія посилює позиції в Україні. Зеленський зустрівся з міністром оборони Сполученого Королівства

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із державним секретарем Великої Британії з питань оборони Беном Воллесом, під час якої сторони обговорили посилення двосторонньої співпраці між Лондоном і Києвом.

Як повідомляє пресслужба глави держави, під час зустрічі Зеленський привітав підписання українсько-британської двосторонньої Рамкової угоди щодо офіційної кредитної підтримки розвитку можливостей українського флоту.

«Велика Британія стала нашим ключовим партнером щодо розвитку українського флоту. Очікую, що майбутні проєкти у сфері безпеки, заплановані в межах цієї угоди, будуть ефективно реалізовані», – наголосив президент.

Він також розповів британському держсекретарю про виклики, які постають перед Україною в районі Чорного та Азовського морів.

«Співрозмовники обмінялися думками щодо міжнародних кроків, необхідних для відновлення безпечного режиму судноплавства в регіоні, та важливості подальшого поглиблення двосторонньої співпраці у сфері безпеки та оборони», – йдеться в повідомленні.

Глава держави також наголосив на необхідності здійснення послідовних кроків із метою забезпечення реалізації прагнень України щодо набуття у недалекій перспективі повноцінного членства в НАТО.

«Президент зазначив, що Україна намагається активізувати роботу всіх переговорних форматів для досягнення миру на сході, відновлення суверенітету та територіальної цілісності», — наголошують в Офісі президента.

Окремо президент України наголосив на нещодавніх заявах прем'єр-міністра Великої Британії та глави британського зовнішньополітичного відомства, в яких відзначалася підтримка України в контексті протидії реалізації проєкту «Північний потік – 2».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉