Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британія передасть Україні два списаних протимінних тральщика класу Sandown

Два протимінних корабля класу Sandown «Ремзі» і «Блайт» Королівського військово-морського флоту Великобританії офіційно завершили службу в рядах ВМС королівства і будуть передані Україні.

Про це повідомляє прес-служба Королівського флоту Британії.

«Кораблі протимінної захисту класу Sandown пройшли довгий шлях довжиною в 175 тисяч миль протягом 21 року для «Ремзі», і 185 тисяч миль за 20 років для «Блайт», підтримуючи операції на Близькому Сході, навколо Великобританії або виконуючи обов'язки НАТО в водах Північної Європи і Середземного моря», — відзначають Royal Navy.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ці два корабля будуть замінені на автономні / безпілотні човни з ініціативи Project Wilton по впровадженню систем для видобутку корисних копалин.

«Блайт» і «Ремзі» будуть насолоджуватися новим життям в Чорному морі. Після завершення ремонтних робіт обидва судна будуть передані ВМС України», — підкреслюють в британському ВМФ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Тральщики-шукачі мін типу Sandown — тип протимінних кораблів британської побудови, що знаходиться на озброєнні Великобританії, Саудівської Аравії і Естонії. Єдиним призначенням кораблів типу є пошук і знищення морських мін за допомогою дистанційно керованих пошукових апаратів. Тральщики такого типу не мають пристосувань для тралення мін.

Коментарі

Всі новини