Facebook Pixel

У Києві різко подешевшали квартири

Нерухомість завжди вважалася однією з найбільш важливих інвестиційних можливостей для громадян України. Протягом останніх років спостерігається зростаючий інтерес до новобудов, і ця тенденція зберігає свою актуальність. Є кілька факторів, які впливають на цю динаміку на ринку нерухомості, і одним із них є зниження вартості житла. Так, у Києві за останній місяць ціна в гривнях зменшилася на 1,18%

Про це свідчать дані M2bomber.

З 2 серпня по 20 вересня поточного року ціна за 1 квадратний метр зменшилася з 44 325 до 43 800 гривень. Може здатися, що відбулося незначне здешевлення квадратних метрів: на 525 гривень. Втім, у перерахунку на всю площу квартири виходить значна сума. Наприклад, купуючи нерухомості площею 70 квадратних метрів, ви зможете заощадити майже 37 тисяч гривень.

Важливо зазначити, що не завжди ціни на новобудови падають. Статистика цін за останні 6 місяців свідчить про незначне зростання вартості квартир. У період з 3 березня по 20 вересня 2023 року нерухомість подорожчала на 0,23%, з 43 700 до 43 800 гривень за квадратний метр. Це може бути пов'язано з підвищенням попиту на житло в місті та регіоні, а також зі зростанням вартості будівельних матеріалів і робочої сили.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉