Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія за два місяці вбила щонайменше 2 665 цивільних українців

В Україні за 2 місяці загинули щонайменше 2 665 мирних людей. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/Genya Savilov

В Україні за 2 місяці загинули щонайменше 2 665 мирних людей. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/Genya Savilov

Управління Верховного комісара ООН із прав людини (УВКПЛ) зафіксувало 2 665 випадків загибелі та 3 053 випадки поранень цивільного населення України внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомляється на сайті УВКПЛ.

З-поміж убитих — 855 чоловіків, 563 жінки, 59 дівчаток і 69 хлопчиків, а також 67 дітей і 1 052 дорослі особи, стать яких наразі невідома. Крім того, поранено 355 чоловіків, 284 жінки, 64 дівчинки, 71 хлопчика, а також 161 дитину та 2 118 дорослих, стать яких невідома.

Більшість смертей і поранень зумовлено застосуванням боєприпасів і вибухових речовин із великою площею ураження, включно з обстрілами з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, а також ракетними та повітряними ударами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

УВКПЛ вважає, що фактичні цифри є значно вищими, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, затримується, а багато звітів усе ще очікують на підтвердження. Це стосується, наприклад, Маріуполя, Волновахи, Ізюма, Сєвєродонецька, Рубіжного та Тростянця, де є повідомлення про численні жертви з-поміж мирного населення.

Коментарі

Всі новини