Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні з 1 жовтня для військових, медиків та учителів запустять пільгову іпотеку під 3% річних

Кредит на житло. Фото: budport.com.ua

Кредит на житло. Фото: budport.com.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував запуск в Україні з 1 жовтня програми «Доступна іпотека« під 3%.

За словами глави українського уряду, скористатися програмою зможуть чотири категорії українців: військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони; медики; вчителі та педагогічні працівники; науковці.

Quote"Ми хочемо, щоб країна розвивалася вже зараз. Тому сьогодні уряд робить перший, але дуже важливий крок до реалізації ініціативи президента Володимира Зеленського – програми доступної іпотеки для українських батьків.
QuoteЗараз під час засідання уряд затвердить для державної компанії "Укрфінжитло" умови забезпечення доступного іпотечного кредитування", — заявив Шмігаль.

Варто зазначити, що для згаданих раніше чотирьох категорій українців ставка за іпотекою, яку можна буде взяти на 20 років, становитиме 3%. Мінімальний початковий внесок при купівлі житла в іпотеку складає 20% від вартості житла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того Шмігаль наголосив, що вже наступного року скористатися програмою зможуть уже всі, хто потребує покращення житлових умов. Однак ставка вже зросте до 7% річних, хоча її теж називають «пільговою».

Нагадаємо, держава планує запустити нову пільгову іпотечну програму з нульовою ставкою для військових та ветеранів війни. Кредит можна буде замовити через додаток «Дія».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини