Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Індонезії оголосили зниклий підводний човен загиблим

Підводний човен KRI Nanggala 402. Фото: Antara

Підводний човен KRI Nanggala 402. Фото: Antara

Президент Індонезії Джоко Відодо оголосив про загибель підводного човна KRI Nanggala-402 в Балійском море і висловив співчуття сім'ям екіпажу. На борту судна перебували 53 особи. Човен перестав виходити на зв'язок 21 квітня під час навчань в той момент, коли на ньому готувалися до проведення тренування з торпедами.

«Армія і флот змінили статус підводного човна KRI Nanggala-402 з «втратив зв'язок» на «затонулий», — сказав Відодо, повідомило агентство Reuters.

24 квітня начальник штабу ВМС Індонезії сказав про виявлення ймовірних частин підводного човна на глибині близько 850 метрів. Судно було розраховане на занурення на глибину до 280 метрів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За його словами, наявність нафтової плями, а також предметів, знайдених біля місця зникнення човна поблизу острова Балі, вказує на загибель субмарини.

Вибуху на борту човна швидше за все не було — його б «почув» гідролокатор. Коли човен опустився на глибину більше розрахункової, в його корпусі могли з'явитися тріщини, сказав адмірал.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Причина катастрофічного занурення човна все ще не відома. Фахівці раніше заявляли, що через проблеми з електропостачанням екіпаж не зміг виконати аварійні дії і спливти на поверхню.

Контекст. Пропавший KRI Nanggala-402 був побудований в ФРН в 1977 році, в 2012 році він пройшов модернізацію у Південній Кореї.

За останні два дні пошуковці виявили частини стабілізатора торпеди, ємність з мастилом, обривки молитовних килимків і шматок труби охолоджувальної системи. Тіла членів екіпажу поки не знайдені.

Знайдені предмети з зниклого човна. Фото: CTV News

Знайдені предмети з зниклого човна. Фото: CTV News

За словами представника ВМС, рятувальні команди з Індонезії та інших країн оцінять отримані дані. Раніше офіційні особи заявляли, що запас кисню на човні повинен був закінчитися 24 квітня.

Пошуком човна зайняті близько 20 кораблів і суден і кілька літаків з Індонезії, США, Австралії, Сінгапуру і Малайзії.

Коментарі

Всі новини