Facebook Pixel

Кабмін подав до Ради законопроєкт про оподаткування кешбеку за купівлю українського

11 липня Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради законопроєкт про оподаткування кешбеку у рамках програми «Зроблено в Україні».

Про це написав представник КМУ у ВРУ Тарас Мельничук.

Держава хоче звільнити від оподаткування кешбек у рамках програми «Зроблено в Україні».

Що відомо про кешбек за купівлю українського

Презентація програми українського кешбеку була проведена у лютому 2024 року. Уряд планує повертати частину вартості товару українського виробництва. Старт програми Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» (частиною якої є кешбек) запланований на 2024 рік.

Quote«Щоб виграти війну та побудувати міцну економіку, ми маємо орієнтуватися на власне виробництво. Для цього уряд запроваджує нову державну політику «Зроблено в Україні», яка містить кілька основних напрямів для розвитку українського бізнесу. Йдеться про стимулювання попиту на українські товари — від держави та приватного сектору, сприяння інвестиціям у реальний сектор: дешеві гроші, приєднання до мереж та розвитку промислової інфраструктури, компенсація інвестицій через податки. І розвиток несировинного експорту. Зокрема, на програми підтримки закладається 45 млрд грн у державному бюджеті, що має забезпечити додатковий 1% зростання ВВП», — наголосила перша віцепрем'єрка — міністерка економіки Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що уряд готує підвищення ПДВ та військового збору. Наразі точні цифри невідомі. За даними ЗМІ, ставку військового збору можуть збільшити з 1,5% до 5%, а ПДВ на 2-3%.

Подякувати 🎉