Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бюро економічної безпеки виконало всі умови для запуску, а працювати ніде

Уряд ніяк не виділить приміщення для БЕБ – відомство не може почати роботу. Фото: Facebook/ Вадим Мельник (на фото голова БЕБ Вадим Мельник)

Уряд ніяк не виділить приміщення для БЕБ – відомство не може почати роботу. Фото: Facebook/ Вадим Мельник (на фото голова БЕБ Вадим Мельник)

Керівництво Бюро економічної безпеки відправило на погодження до Мінекономіки, Мінфіну та Мінцифри проєкт постанови про старт роботи відомства. Між тим, попри виконання БЕБ усіх умов для запуску, Кабмін і досі не виділив для нього приміщення, що взагалі унеможливлює діяльність органу.

Бюро відзвітувало про набір до встановленого кінцевого строку (25 листопада) 30% штату – 241 працівника, що дає змогу органу розпочати свою діяльність.

Quote«На початковому етапі роботи БЕБ ця кількість працівників може забезпечити належне виконання функцій і завдань щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави», — зазначається в постанові.

У БЕБ наголосили, що затягування урядом процесу виділення будівлі для органу «унеможливлює процес передачі кримінальних проваджень і роботу органу загалом».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Створення БЕБ було одним із зобов’язань України перед Міжнародним валютним фондом.

Контекст. Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів обрав Вадима Мельника головою Бюро економічної безпеки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

28 січня ВР ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт про створення Бюро економічної безпеки, яке займатиметься злочинами у сфері економіки. 12 травня Кабінет міністрів ухвалив проєкт постанови про створення Бюро економічної безпеки.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини