Facebook Pixel

Главою Бюро економічної безпеки стане Вадим Мельник: хто він

Вадим Мельник. Фото: стоп-кадр відео

Вадим Мельник. Фото: стоп-кадр відео

Кабінет міністрів вибрав Вадима Мельника головою Бюро економічної безпеки (БЕБ). Про це повідомило видання «ЕП» з посиланням на джерела в уряді і «Слузі народу».

Мельнику 49 років. З грудня 2020 року він є главою Державної фіскальної служби (ДФС) — призначений шляхом укладення контракту про проходження держслужби на час карантину.

Раніше 14 років він перебував на службі в податковій міліції (2000-2014), потім перевівся на посаду керівника головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС (2014-2016). Після цього був викладачем університету ДФС; викладачем і докторантом Сумського держуніверситету. З жовтня по грудень 2020-го був менеджером апарату директора з економічної та інформаційної безпеки «Укрзалізниці».

Telegram Logo

Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України (отримав це звання в 2016 році).

У фінал конкурсу з обрання глави БЕБ із Мельником вийшли член Ради Нацбанку і радник міністра фінансів Василь Горбаль і прокурор з Офісу генерального прокурора Аттіла Ковчі.

Саме Мельника, за словами джерела The Page в Офісі президента, підтримував Андрій Єрмак.

Контекст. У рамках реформи податкових органів ДФС повинна була давно зникнути. Все, що стосується адміністрування податків, вона передала Держподатковій службі (ДПС). У неї залишилася тільки податкова міліція, функції якої має прийняти на себе Бюро економічної безпеки.

Коментарі

Всі новини