Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українську ГТС модернізують за 37 мільярдів

Комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), затвердила план розвитку газотранспортної системи України на 2021-30 роки.

Згідно з ним, сума інвестицій в модернізацію та оптимізацію системи ГТС протягом десяти років складе 37,3 млрд грн (без ПДВ), повідомляє прес-служба «Оператора ГТС України».

Очікується, що за підсумками виконання 10-річного плану розвитку ГТС має бути забезпечено виконання покладених на Оператора ГТС України виробничих завдань по транспортуванню газу, забезпечення надійної та безаварійної роботи ГТС країни.

«З урахуванням викликів на ринку газу, а також ризиків будівництва обхідних газопроводів ми максимально ефективно працюємо над підготовкою української ГТС до роботи в різних сценаріях», — зазначив глава Оператора ГТС Сергій Макогон.

З початку року інвестиції в розвиток газотранспортної системи склали 2 млрд грн, а до кінця року ця сума може досягти 10 млрд грн.

«Кошти будуть спрямовані на реалізацію об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, ремонт, технічне обслуговування та діагностику газотранспортної системи», — уточнив Макогон.

Раніше «Оператор ГТС України» повідомив, що очікує втрачати $5-6 млрд щорічно в разі запуску газопроводу «Північний потік — 2».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини