Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Більша місткість, менша ціна: в Україні створили літій-сірчаний акумулятор на основі графену

Український стартап maxAh розробив літій-сірчаний акумулятор. Фото: dev.ua

Український стартап maxAh розробив літій-сірчаний акумулятор. Фото: dev.ua

Українські фахівці створили літій-сірчану акумуляторну батарею, яка має стабільніше циклування. Про це пише Speka з посиланням на dev.ua.

Розробка належить стартапу maxAh. Акумулятор створений на основі українського графену та призначений для живлення гаджетів.

Розробники вже показали прототип нової літій-сірчаної (Li-S) батареї. Він цілком функціональний і демонструє стабільність циклів зарядки-розрядки. У стартапі стверджують, що новинка має в декілька разів стабільніше циклування, ніж у разі використання звичайного електроліту, який спричиняє швидкий розчин сірки.

Під час створення акумулятора використовували оксид марганцю та графен українського виробництва.

Новинка має втричі більшу місткість, працює втричі довше, а її вартість у перспективі буде меншою, ніж літій-іонних акумуляторів. Крім того, розробники стверджують, що ймовірність надлишкового нагріву батареї є на 500% нижчою, ніж у більшості наявних аналогів на ринку акумуляторів.

У maxAh відкрили додатковий раунд із залучення інвестицій для створення сучасної лабораторії, яка дасть змогу вдосконалити створені прототипи, масштабувати розробки та пришвидшити їхню комерціалізацію.

Український стартап maxAh розробив літій-сірчаний акумулятор (відео)

Your browser doesn't support HTML5 video.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини