Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У США батогом і пряником стимулюють внутрішнє виробництво електромобілів і батарей

Виробництво електромобілів та батарей для них

Виробництво електромобілів та батарей для них

Японська Honda Motor збудує в США новий завод із виробництва літій-іонних акумуляторів для електромобілів вартістю $4,4 млрд разом із корейським постачальником акумуляторів LG Energy Solution.

Уряд США реалізує політику, спрямовану на збільшення виробництва акумуляторів і електромобілів у країні, пише Reuters. У серпні президент Джо Байден підписав закон про клімат, охорону здоров'я та податки, який позбавляє електромобілі, зібрані за межами Північної Америки, права на податкові пільги.

Місце для нового заводу ще не визначено, але, за словами джерел, Honda серйозно розглядає питання про Огайо, де розташований її головний завод у США.

Губернатор штату Огайо заявив, що його адміністрація працює з Honda та LG, «щоб гарантувати, що вони оберуть Огайо для будівництва нового заводу з виробництва акумуляторів».

Виробнича потужність нового заводу становитиме 40 ГВт*год на рік, водночас батареї постачатимуть винятково на підприємства Honda в Північній Америці. Такої кількості батарей буде достатньо для 700 тис. автомобілів з огляду на оцінку Міжнародного енергетичного агентства, згідно з якою середня місткість акумулятора електромобіля у 2021 році становила 55 кВт*год.

Розпочати будівництво заводу розраховують на початку 2023 року, а серійне виробництво – до кінця 2025 року.

Заступник національного радника Білого дому з клімату Алі Заїді похвалив «великі інвестиції» Honda та LG, які, за його словами, були стимульовані законодавством про клімат та інфраструктуру.

Міністр енергетики США Дженніфер Гренхольм заявила, що адміністрація «повертає вітчизняне виробництво акумуляторів, щоб забезпечити американців робочими місцями, що добре оплачуються, які сприятимуть революції електромобілів».

Минулого тижня Каліфорнія оголосила про план, який вимагає, щоб усі нові автомобілі, що продаються в штаті, до 2035 року були або електричними, або гібридами, що підключаються.

У липні Panasonic Energy, великий постачальник Tesla, заявила, що обрала Канзас як майданчик для нового заводу з виробництва акумуляторів з інвестиціями до $4 млрд.

За останній рік GM і LG Energy, а також Stellantis і Samsung SDI заявили, що планують об'єднатися для будівництва багатомільярдних заводів у США.

Додатково. За даними SNE Research, LG Energy контролює приблизно 20% ринку акумуляторів для електромобілів за кількістю проданих одиниць. Вона залучила $10,8 млрд у січні, розмістивши свої акції на фондовому ринку Південної Кореї, що стало рекордом для країни.

S&P Global Ratings очікує, що китайська Contemporary Amperex Technology, LG Energy та Panasonic разом збережуть не менш як 50% частки ринку акумуляторів для електромобілів до 2025 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини