Facebook Pixel
IT

Український стартап LetsData переміг на SelectUSA Investment Summit 2023

Український стартап LetsData став переможцем стартап-змагань на SelectUSA Investment Summit 2023 – головному інвестиційному заході США. Три українські стартапи увійшли до фіналу змагань, у яких узяли участь понад двісті проєктів.

LetsData пропонує рішення на основі штучного інтелекту, що прогнозує комунікаційні ризики та можливості й допомагає організаціям протистояти загрозливим інформаційним кампаніям.

На заключній сесії саміту держсекретар США Ентоні Блінкен висловив надію на подальші інвестиції часу й талантів. Пан Блінкен окремо згадав Delfast – провідного світового виробника електровелосипедів з України.

SelectUSA Investment Summit 2023 відбувся з 1 до 4 травня у Вашингтоні. Цьогоріч саміт відвідали 4,2 тис. учасників із 82 країн і всіх штатів США.

Які українські стартапи взяли участь у SelectUSA Investment Summit 2023

  • ADAM Bioprinting – технологія 3D-друку людських кісток і органів;
  • Calmerry – онлайн-платформа для психотерапії з ліцензованими психологами;
  • DeHealth – децентралізований застосунок на основі штучного інтелекту та медичних даних для безпечного зберігання, обміну, керування та монетизації деперсоналізованих даних;
  • Djooky – унікальний ринок прав інтелектуальної власності, де творці музики можуть випускати акції на свої пісні, а їхні шанувальники та інвестори — купувати та продавати їх;
  • LetsData – рішення на основі штучного інтелекту що прогнозує комунікаційні ризики та можливості й допомагає організаціям протистояти загрозливим інформаційним кампаніям;
  • Postello – інструмент, що допомагає бізнесу бути активним у соціальних мережах без SMM-спеціаліста та копірайтера;
  • UD WarRoom – кібербезпекова платформа, яка дає змогу виявляти та реагувати на загрози без використання коду;
  • Wantent – платформа на основі штучного інтелекту для оцінювання ефективності контенту.

Україну представляли 26 компаній – максимальна кількість за всі роки існування події. Вісім стартапів відвідали SelectUSA investment Summit завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Участь українських стартапів в SelectUSA Investment Summit 2023 стала можливою завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за сприяння Мінцифри та Посольства України в США в співпраці з Ukrainian Startup Fund і Techosystem.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉