Facebook Pixel

«Український ресорний центр» освоїв виробництво оборонної продукції

«Український ресорний центр», який раніше займався виробництвом запчастин, перейшов до виробництва оборонної продукції.

Кореспонденти Укрінформу розповіли, що раніше, до початку повномасштабних бойових дій, харківське підприємство спеціалізувалося на виробництві запчастин для цивільної техніки.

За добу досвідчений колектив міг прийняти на ремонт 40 вантажівок. Після 24 лютого довелося рятувати обладнання підприємства.

Наразі «Український ресорний центр» має виробничі об'єкти не лише у Харкові, а й в інших регіонах України. Виробничі локації компанії розкидані різними районами Харківської області та іншими регіонами країни.

Але підприємство зберегло 70% працівників і почало випускати нетипову для нього продукцію: бронежилети, плитоноски, шоломи, мішеневі установки, а на прохання саперів – захисне «взуття» та розбірний щит.

Під час перших вибухів у Харкові директор Ігор Єфименко негайно зв'язався зі своїми співробітниками та частина персоналу з сім'ями переїхала до бомбосховища, розташованого на одному з виробничих майданчиків. Разом з ними жили понад сорок дорослих та дітей. Як тільки вибухи припинилися, співробітники повернулися до роботи та розпочали виконання замовлень.

Директор поставив собі завдання зробити підприємство максимально корисним для військових. Раніше воно виробляло запчастини для цивільної техніки, але тепер почало випускати оборонну продукцію. Сьогодні виробничі об'єкти розташовані у різних частинах Харкова, області та інших регіонах.

Quote«Багато авто заїхало в Україну для фронту, різних модифікацій, і запчастин для них майже нема на ринку. Ми були дуже корисні навесні й зараз теж, бо можемо зробити будь-яку ресору чи нестандартну деталь», – зазначають директор і головний інженер.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉