Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Промислове виробництво в Україні торік зросло на понад 1%

Українське промвиробництво торік зросло на понад 1%. Фото: Dimitry Anikin/Unsplash

Українське промвиробництво торік зросло на понад 1%. Фото: Dimitry Anikin/Unsplash

Промислове виробництво в Україні у 2021 році зросло на 1,1%. Про це повідомляється на сайті Держстату.

Зростання промвиробництва сталося завдяки добувній промисловості та розробленню кар’єрів (+0,9%), а також переробній галузі (+1,5%). Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря скоротилося на 0,1% за рік. У грудні в річному вимірі добувна промисловість скоротилася одразу на 0,7% передусім через скорочення добування металевих руд (-4,9%). Натомість видобування вугілля та нафти в Україні зросло.

Переробна промисловість зросла на 0,9%: з одного боку, суттєво впало виробництво хімічних речовин (на 18,8%), а також фармацевтичної продукції, коксу та продуктів нафтоперероблення. Натомість потужно зросло виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції (+24%), машин і устаткування (+13,2%).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря скоротилося на 8,3%.

Зазначається, що базою порівняння є перший рік пандемії, коли промисловість значно потерпала через пандемічні обмеження. Для порівняння: промвиробництво у 2020 році скоротилося на 4,5%. Скоригований індекс промвиробництва цьогоріч скоротився проти показника грудня 2020 року на 1,4%, а щодо листопада індекс впав на 0,2%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини