Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна та Туреччина домовилися про спільне виробництво БПЛА Bayraktar

Україна та Туреччина домовилися про спільне виробництво БПЛА Bayraktar. Фото: president.gov.ua

Україна та Туреччина домовилися про спільне виробництво БПЛА Bayraktar. Фото: president.gov.ua

Україна та Туреччина підписали угоду про розширення спільного виробництва безпілотних літальних апаратів Bayraktar.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному із президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом брифінгу у четвер у Києві.

«Особливу увагу ми сьогодні приділили співпраці в авіаційній та оборонній промисловості. Це один із локомотивів нашого стратегічного партнерства. Наша мета – реалізація конкретних проектів створення спільних підприємств, обмін досвідом, технологіями. Сьогодні підписано угоду, яка розширить виробництво безпілотних літальних апаратів», — сказав Зеленський

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, що на українсько-турецькому заводі, що будується у Василькові на Київщині, будуть виробляти реактивні безпілотники типу ANKA – наступне покоління БПЛА після Bayraktar.

ANKA – це наступне покоління БПЛА після Bayraktar – не поршневі, а реактивні БПЛА.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також 29 вересня 2021 року було підписано меморандум про співпрацю між міністерством оборони України та компанією Bayraktar Savunma. Відповідно до меморандуму буде збудовано навчально-випробувальний центр БПЛА, а також для навчання персоналу, пов'язаного з експлуатацією Bayraktar. Як планується, згодом в Україні буде побудовано і працюватиме низка таких центрів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини