Facebook Pixel

Турецька Baykar планує побудувати в Україні виробництво безпілотників

Турецький виробник безпілотних літальних апаратів (БПЛА) компанія Baykar розробляє інвестиційний проєкт із будівництва в Україні науково-дослідного центру в аерокосмічній галузі та виробничого центру складання БПЛА.

Про це повідомила заступник генерального директора з інвестицій Наталія Озден під час Міжнародного оборонного інвестиційного форуму в Києві, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Baykar має намір інвестувати в Україну і натепер розробляє відповідний інвестиційний проєкт», — зазначила вона.

Telegram Logo

Проєкт передбачає 100%-ні інвестиції Baykar у створення центру науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР), виробничих потужностей, складання БПЛА, а також будівництво цехів техобслуговування та ремонту із супровідними сервісами.

Озден додала, що Baykar зацікавлена в створенні механізму залучення інвестицій турецьких компаній в оборонно-промисловий комплекс України. Сюди входить НДДКР, підтримка стартапів, локалізація виробництв.

Турецька компанія буде ініціювати створення індустріального парку та технопарку оборонних технологій для українських і турецьких підприємств.

«Це була б потужна ініціатива, яка збагатила б обидві держави», — резюмувала Озден.

Baykar Makina — турецька авіабудівна компанія, заснована в 1984 році підприємцем Оздеміром Байрактаром. З того часу пройшла шлях від виробника деталей для автомобілів до провідного відомого в усьому світі виробника БПЛА з 1600 працівниками.

Коментарі

Всі новини