Facebook Pixel

Україна співпрацюватиме з Mastercard у рамках «Зроблено в Україні»

Міністерство економіки України та міжнародна технологічна компанія Mastercard підписали меморандум про співпрацю в рамках програми «Зроблено в Україні», щоб підтримувати український бізнес. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки.

Quote«Активний бізнес — не лише запорука економічної стабільності країни, а й нацбезпеки. Податками від підприємців ми фінансуємо наш сектор безпеки та оборони, наші Збройні сили. Державна політика «Зроблено в Україні» спрямована на підтримку бізнесів, щоб надавати їм можливість розвиватись через різні урядові програми, а також через стимулювати попит на вітчизняні продукти й послуги всередині країни та за її межами», — зазначила перша віцепрем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Що передбачає співпраця України з Mastercard у рамках «Зроблено в Україні»

Згідно з меморандумом, Україна і Mastercard співпрацюватимуть, зокрема, у таких сферах:

  • підтримка малого і середнього бізнесу, у тому числі вдосконалення цифрових процесів ведення бізнесу (цифрові рішення для приймання платежів, е-квитанції, підвищення обізнаності про останні фінансові тенденції);
  • експертне і технологічне партнерство за програмою національного кешбеку на українські товари в рамках підтримки платформи «Зроблено в Україні»;
  • підтримка комунікаційних кампаній Мінекономіки для малих та середніх підприємств, щоб підвищувати їхню конкурентоспроможність.
Quote«Ми раді поглибити нашу співпрацю з Мінекономіки України. Ми віримо, що малий та середній бізнес є важливим фундаментом для відбудови та процвітання української економіки, і сьогодні підприємці особливо потребують нашої підтримки», — підкреслила Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.

Довідково: урядовий проєкт «Зроблено в Україні» створений, щоб підтримувати український бізнес, популяризувати та стимулювати попит на продукцію й послуги вітчизняних виробників.

Mastercard — глобальна технологічна компанія в галузі платежів, що має бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉