Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін знову збрехав: Україна не надавала жодних гарантій для повернення рф до «зернової угоди»

Україна не надавала рф ніяких гарантій по зерновій угоді. Фото: finbalance.com.ua

Україна не надавала рф ніяких гарантій по зерновій угоді. Фото: finbalance.com.ua

Україна не надавала російському диктатору володимиру путіну чи росії якісь додаткові гарантії в рамках «зернової угоди». Про це заявив прессекретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Quote«Володимир путін заявив, що росія вирішила розблокувати «зернову угоду» після надання Україною «гарантій» про невикористання «зернового коридору» у військових цілях. Україна не використовувала й не планувала використовувати «зерновий коридор» у військових цілях. Українська сторона чітко дотримується положень «зернової угоди», — заявив Ніколенко.

Водночас він нагадав, які зобов'язання мають сторони в рамках угоди. Зокрема, це гарантія безпечного й надійного функціонування «зернового коридору», яку Україна ніколи не порушувала.

Quote«Жодних нових зобов‘язань, які виходили б за межі вже наявних у «зерновій угоді», наша держава на себе не брала», — наголосив Ніколенко.

Він також додав, що повернення рф до «зернової угоди» це заслуга генсека ООН Антоніу Гутерреша та президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, які змогли переконати путіна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це була позиція сили, а не поступок. Повернення росії до виконання своїх зобов‘язань у рамках «зернової ініціативи» яскраво ілюструє дієву формулу: сильна позиція + рішучі дії = результат», — наголосив представник українського зовнішньополітичного відомства.

Контекст. Після атаки на ЧФ рф в окупованому Севастополі росія заявила про свій вихід із «зернової угоди». Після цього Путін зажадав від Києва гарантій ненападу на ЧФ рф знову — лише в такому разі росія повернеться до угоди. 2 листопада у рф заявили, що після отримання москвою нібито якихось гарантій від Києва вирішили знову долучитися до «зернової ініціативи».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини