Україна та Китай підписали програму космічного співробітництва на $70 млн

Фото: nkau.gov.ua

Фото: nkau.gov.ua

Україна та Китай підписали програму співробітництва в галузі космосу на 2021 — 2025 роки, яка складається із 69 спільних проєктів на загальну суму контрактів понад $70 млн.

Програму підписано на засіданні українсько-китайської підкомісії з питань співробітництва у сфері космосу Комісії з питань співробітництва між урядами України та КНР, повідомляє пресслужба Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Підписана програма співробітництва є базовим документом для спільної діяльності двох країн у дослідженні космічного простору в середньостроковій перспективі.

Telegram Logo

Крім того, було підписано договір про створення спільної лабораторії космічної науки. Сторони також домовилися зміцнювати обмін інформацією про космічну діяльність двох країн.

У ДКАУ повідомили, що наступне засідання підкомісії зі співробітництва у сфері космосу заплановано на 2021 рік уже в КНР.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше стало відомо, що флагман української космічної галузі «Південний машинобудівний завод» імені О.М. Макарова ініціює внесення до Верховної Ради України законопроєкту про корпоратизацію державних підприємств космічної галузі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини