Facebook Pixel

Україна та Китай підписали програму космічного співробітництва на $70 млн

Фото: nkau.gov.ua

Фото: nkau.gov.ua

Україна та Китай підписали програму співробітництва в галузі космосу на 2021 — 2025 роки, яка складається із 69 спільних проєктів на загальну суму контрактів понад $70 млн.

Програму підписано на засіданні українсько-китайської підкомісії з питань співробітництва у сфері космосу Комісії з питань співробітництва між урядами України та КНР, повідомляє пресслужба Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Підписана програма співробітництва є базовим документом для спільної діяльності двох країн у дослідженні космічного простору в середньостроковій перспективі.

Telegram Logo

Крім того, було підписано договір про створення спільної лабораторії космічної науки. Сторони також домовилися зміцнювати обмін інформацією про космічну діяльність двох країн.

У ДКАУ повідомили, що наступне засідання підкомісії зі співробітництва у сфері космосу заплановано на 2021 рік уже в КНР.

Раніше стало відомо, що флагман української космічної галузі «Південний машинобудівний завод» імені О.М. Макарова ініціює внесення до Верховної Ради України законопроєкту про корпоратизацію державних підприємств космічної галузі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини