Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У США запустили перший біржовий біткоїн-фонд. Вартість цифрового золота наблизилася до історичних максимумів

Комісія із цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила заявку компанії ProShares на запуск фонду Bitcoin Strategy ETF, що базується на біткоїн-ф'ючерсах і торгується на біржі.

З оновленого проспекту, поданого компанією, випливає, що початок торгів заплановано на понеділок, 18 жовтня.

Базовим активом фонду будуть біткоїн-ф'ючерси на Чиказькій товарній біржі (CME). В оновленому варіанті проспекту зникла згадка про інвестиції в канадські біткоїн-ETF.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зустріч п'яти комісарів SEC з питання фонду від ProShares відбулася в п'ятницю, 15 жовтня, повідомляє CoinDesk.

Видання дійшло висновку щодо схвалення з огляду на оновлений проспект і закінчення 75 днів, які покладаються для розгляду заявки. У зазначений строк SEC не відхилила подану заявку, і це вважається дозволом. Але публічно Комісія його не надавала.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Сьогодні стало відомо, що старт торгів ф'ючерсними біткоіни-ETF від ProShares на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) заплановано на завтра, 19 жовтня. Він уже доданий в інтерфейс платформи TradingView під тікером BITO.

Раніше повідомлялося, що SEC ухвалить рішення щодо чотирьох біржових фондів біткоїна (BTC ETF) до кінця жовтня.

Технологічна біржа Nasdaq також висловила готовність додати до лістинга фонд Valkyrie Bitcoin Strategy ETF, що торгується на біржі, який раніше подав форму 8-А про реєстрацію цінних паперів. Таку саму, як і ProShares.

Керуюча цифровими активами компанія Grayscale Investments також планує подати заявку на перетворення біткоїн-трасту на фонд, що торгується на біржі (ETF). Біткоїн-траст є найбільшою структурою під керуванням Grayscale. Станом на 15 жовтня його обсяг перевищує $38,6 млрд.

Вважається, що схвалення SEC може надати нового імпульсу висхідному тренду біткоїна. Це дійсно позначилося на котируваннях першої криптовалюти, вартість якої перевищила $62 тис. за монету. До оновлення історичного максимуму залишилося менш як 5%. Зараз біткоїн торгується вище за $61 тис. за монету.

Коментарі

Всі новини