Facebook Pixel

У США знайдено доісторичну споруду на дні озера

В затоці Grand Traverse Bay, розташованій на західному узбережжі Мічигану в США, була виявлена доісторична споруда, повідомляє Arkeonews.

На дні затоки було знайдено камінь із можливим вирізаним мастодонтом та колекцію каменів, влаштованих у стилі Стоунхенджа. Доктор Холлі, який очолював експедицію, продемонстрував камінь, але підкреслив, що наукове підтвердження вирізу ще очікується.

Дослідників здивували виявлені камені, влаштовані у довгу лінію протяжністю понад 1,5 км під водою озера Мічиган. Ці камені, датовані приблизно 9000 років тому, з'явилися в час, коли дно озера було сухим, задовго до утворення Grand Traverse Bay.

Це відкриття не є випадковим. В озері Хурон, іншому великому озері Північної Америки, підводні археологи виявили докази доісторичної цивілізації. Доктор Джон О'Ші з Університету Мічигану ідентифікував схожу структуру, що свідчить про використання її для полювання на рибу.

Згідно з повідомленнями, є припущення про існування сухого коридору, що з'єднував північний схід Мічигану і південний Онтаріо. Цей полювальний комплекс, складений з вапнякових структур, включає паралельні лінії каменів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉