Facebook Pixel

У США вийде друком антологія, присвячена Вікторії Амеліній — Суспільне

У США вийде друком антологія, присвячена Вікторії Амеліній — Суспільне

У США вийде друком антологія, присвячена Вікторії Амеліній — Суспільне

Американське видавництво Arrowsmith Press випустить антологію творів письменниці Вікторії Амеліної, яка загинула внаслідок варварського російського обстрілу, супроводжуючи на Донеччині, у Краматорську, письменників із Колумбії, щоби показати життя за російської агресії. Про це повідомляє «Суспільне Культура».

Книга має назву Nothing Bad Has Ever Happened: A Bouquet for Victoria Amelina (»Нічого поганого ніколи не відбувалося: Букет для Вікторії Амеліної») та містить два есеї письменниці, в яких вона виклала свої міркування про геноциди: Голодомор та Голокост.

У антології також зібрані спогади про авторку від її колег та друзів, серед них: Джон Лі Андерсон, Пітер Балакян, Софія Чіляк, Євгенія Дуброва та інші.

Упорядник антології — Аскольд Мельничук, американський письменник українського походження та засновник видавництва, яке випустить збірку. У передмові він пригадує знайомство з Амеліною, яка на той момент займалася документуванням російських злочинів в Україні.

Quote«Вікторія загинула, щоб вижила українська демократія та самобутня культура, яка її породила. Вона померла, щоб уникнути повторення того жаху. Прогулюючись Гарвардською площею сонячного ранку, я здивувався контрасту: блакитне небо, підходять студенти, осінь у повітрі. В буянні нормального життя я думав про ціну, яку платять інші за таке життя», — пише Аскольд Мельничук.

Книга доступна на сайті безоплатно в PDF-форматі, передзамовлення на книжку в м'якій обкладинці вже доступне.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉