IT

У Швеції запустили першу загальнодоступну мережу 5G

У перший час мережа доступна тільки жителям Стокгольма. Фото: Flickr

У перший час мережа доступна тільки жителям Стокгольма. Фото: Flickr

Телекомунікаційна група Tele2 24 травня ввела в експлуатацію першу в Швеції загальнодоступну мережу мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G). Про це повідомило агентство DPA International.

З початку мережа доступна тільки жителям столиці – Стокгольму. У містах Гетеборзі і Мальме вона з'явиться 24 червня. Потім мережу поступово будуть розширювати по всій країні.

Як пояснила Tele2, її мережа з самого початку забезпечує швидкість інтернету не менш 1 Гбіт/с, що в чотири рази швидше за мережі 4G.

Telegram Logo

Tele2 на один день випередила конкурентів Telia і Ericsson, які планують представити свої перші загальнодоступні мережі 5G в понеділок, 25 травня.

Контекст. У Міністерстві охорони здоров'я України пояснили: інформація про те, що COVID-19 передається через мобільні мережі 5G, не відповідає дійсності, додавши, що радіохвилі не переносять віруси.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Оператор «Vodafone Україна» задумався про проведення технологічного аудиту, щоб зрозуміти, які його системи готові до 5G. При цьому оператор не буде поспішати впроваджувати покоління нового мобільного зв'язку, оскільки хоче перейняти досвід країн, які запустили цю технологію. Про це розповіла The Page CEO «Vodafone Україна» Ольга Устинова.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини