Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Чи правда, що коронавірус і 5G якимось чином пов'язані: відповідь МОЗ

У Міністерстві охорони здоров'я пояснили, що інформація про те, що COVID-19 передається через мобільні мережі 5G, є неправдивою, додавши, що радіосигнали або хвилі мобільного зв'язку не переносять віруси.

Про це йдеться в Telegram-каналі міністерства «Коронавірус_інфо».

Quote«Епідемія COVID-19 є у багатьох країнах, де не розгорнуто мережі 5G. Вірус не передається ані провідним, ані бездротовим шляхом. Тому боятися веж мобільного зв'язку непотрібно», — зазначили в міністерстві.
Інфографіка: МОЗ

Інфографіка: МОЗ

Контекст. Варто зазначити, що в липні 2019 року президент Володимир Зеленський зустрівся з мексиканським інвестором Пітером Фойо, який спеціалізується на телефонії та телекомунікаційних послугах. Це є актуальним у контексті розвитку мобільного зв'язку в Україні й запуску 5G.

Слід також зауважити, що зараз в країні працює центр моніторингу безпеки руху на дорогах, який використовує 4G / 5G та інтернет речей.

Раніше The Page писало про те, що деякі люди вірять, що COVID-19 нас заражають вежі 5G. «Це стовідсотковий міф! Неможливо синтезувати біологічні об'єкти за допомогою електромагнітних хвиль. Якби це було можливим, то за допомогою веж 5G і мобільних телефонів уже б клонували людей і створювали біороботів», — розповів The Page керуючий партнер консалтингової групи Expert & Consulting Анатолій Фроленков.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини