Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

$1 млн, дві квартири та Land Rover: у Новака знайшли «приховане» майно

Славомір Новак. Фото: УНІАН

Славомір Новак. Фото: УНІАН

Центральне антикорупційне бюро Польщі знайшло в ексміністра транспорту країни та колишнього глави «Укравтодору» Славоміра Новака майно, про яке раніше нічого не було відомо.

Як йдеться на сайті відомства, було знайдено понад 536 тис. євро, $470 тис. та 30 тис. злотих ($8 тис. в еквіваленті) — загалом понад $1 млн готівкою. Частина суми зберігалася у двох спеціальних схованках.

У Новака також конфіскували дві квартири вартістю 2 млн злотих ($534 тис. в еквіваленті). Найімовірніше, їх придбали на гроші, які було отримано від корупційних злочинів. Вилучено було також автомобіль Land Rover.

Quote«Нові висновки показують набагато більший масштаб дій Славоміра Новака, ніж вважалося до сьогодні», — сказав співрозмовник видання Polsat News, який знайомий із деталями слідства.

Контекст. 20 липня Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало Новака. Його звинувачують у корупції, керівництві злочинною групою та відмиванні коштів. Разом із Новаком було затримано колишнього командира військової частини 2305 «Грім» Даріуша Завадку та підприємця з Гданська. Пізніше суд Варшави на три місяці заарештував Новака і двох його спільників, які є громадянами Польщі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини