Facebook Pixel

На базі Львівської політехніки відкриють інноваційний науковий парк

У Львівській політехніці з’явиться інноваційний науковий парк. Фото: minregion.gov.ua

У Львівській політехніці з’явиться інноваційний науковий парк. Фото: minregion.gov.ua

Один із корпусів Національного університету «Львівська політехніка» планують перетворити на інноваційний науковий парк. Проєкт втілюватимуть у рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

На базі 20-го корпусу університету створять коворкінг на 170 місць і планують запустити 36 малих інноваційних підприємств. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов вважає, що це сприятиме розвитку IT-сфери та підприємництва в регіоні.

Проєктом передбачено створення парку площею понад 3 000 м², де будуть розміщені дослідні лабораторії, навчальні, технологічні, інформаційні, комунікаційні, промоційні та виставкові майданчики. Наразі тут тривають демонтажні роботи, здійснюється часткова заміна системи електропостачання, ведуться ремонтні роботи даху та монтаж вентиляційного обладнання, виконується оновлення фасаду будівлі й підготовка системи опалення.

Telegram Logo

Інфраструктура закладу дозволить об’єднати під одним дахом низку технологічних компаній, які вже діють при університеті. Йдеться, зокрема про Tech StartUp School, технологічну лабораторію з вільним доступом «Tech Labinno», Absolute Solution Hub, Центр захисту інтелектуальної інформації та патентування винаходів (ТІSC), Tech Business School Львівської політехніки та ін.

Контекст. Раніше повідомлялося, що Києво-Могилянська академія та Бюро інвестиційних програм створять технопарк.

Коментарі

Всі новини